fbpx

coachıfy nedir ?

COACHIFY; YKS’de hedefi olan öğrencilere sınavın gerektirdiği tüm süreçleri yönetmeyi öğreterek onların rahat bir sınav dönemi geçirmesini sağlayan,
bire bir özel dersleriyle konularda eksik bırakmayan,
özel eğitimli derece yapmış öğrencilerin yardımıyla öğrenciyi maksimum performans seviyesine taşıyıp başarıya ulaştıran kişiye özel kapsamlı bir sınava hazırlık platformudur.

neden coachıfy'ı kurduk ?

Derece yapmış ve mentorluk deneyimi bulunan üç Sabancı’lı öğrenci olarak olarak mevcut sınava hazırlık yöntemlerinin eksiklerini fark ettik ve geliştirilmesi gerektiğini anladık. Öğrenciler üzerinde yaptığımız anket ve araştırmalar sonucunda hiçbir sistemin öğrencilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamadığını gördük. Bu istek ve ihtiyaçların tamamını kapsayacak bir sistem olarak Coachify’ı geliştirdik.

Coachıfy MENTORLARI Kimlerden Oluşur?

Coachify mentorları, Türkiye’de son senelerde derece yapmış eşit ağırlık ilk 1000, sayısal ilk 3000 öğrencilerinden oluşur. Sadece yazılı ve sözlü mülakat aşamalarından başarıyla geçen adaylar mentorluk eğitimi aşamasına geçer. Adaylar, “Coachify Standartları ve Mentorluk Metotları” eğitimini tamamladıktan sonra mentorluk yapmaya hak kazanır.

MENTORLARIMIZLA TANIŞ

Konuşma başlat
1
Coachify'a hoş geldin 👋
Hemen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsin!